• KONTAKT :

  • Warsztat Terapii Zajęciowej
  • ul.Hubego 1 77-400 Złotów,
  • tel. 67-349-16-96
  • tel.kom.535-904-350
  • e-mail:wtzzlotow@wp.pl
"

"Niech żyje bal ... " - 21.01.2023

Czas pandemii się skończył i nareszcie mogliśmy zorganizować bal karnawałowy w naszej placówce. W tegorocznej zabawie udział wzięli uczestnicy oraz terapeuci z naszego WTZ oraz zaproszeni goście z Warsztatu Terapii Zajęciowej z Krajenki, Okonka, Jastrowia i Lipki. Dzięki zabawie karnawałowej, po raz pierwszy od kilku lat mieliśmy możliwość spotkania się z naszymi przyjaciółmi
z innych placówek. W trakcie zabawy głównie tańczyliśmy w rytmie największych dyskotekowych hitów, bo przecież każdy z nas chciał zdobyć puchar najlepszego tancerza i tancerki imprezy. W czasie tego tanecznego szaleństwa znaleźliśmy również czas na wspólną rozmowę czy skosztowanie rozmaitych smakołyków które wspólnie przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że już nic nie stanie na przeszkodzie, aby tak licznie spotykać się o wiele częściej.

zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
zdjęcie 4
zdjęcie 5
zdjęcie 6

dzień chłopaka - 30.09.2021

30 września obchodziliśmy w naszym warsztacie "Dzień Chłopaka". Specjalnie dla naszych mężczyzn terapeutki przygotowały program artystyczny pod tytułem "Chory Facet", który rozbawił wszystkich do łez. Następnym punktem programu był quiz z nagrodami, w którym wszyscy mogli wykazać się wiedzą o kobietach. Oczywiście nie zabrakło też poczęstunku, gdyż zaraz po programie artystycznym zjedliśmy pyszną pizzę, a każdy z naszych panów otrzymał pamiątkowy dyplom.

zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
zdjęcie 4
zdjęcie 5
zdjęcie 6

skarby egiptu w wykonaniu BAZYLA COGITO - 17.09.2021

17 IX 2021 odwiedziła nas grupa teatralna Bazyl Cogito z instenizacją przedstawienia Skarby Egiptu. W trakcie spotkania wybraliśmy się w podróż do starożytnego Egiptu, poznaliśmy jego historię, kulturę I zabytki. Z ogromną ciekawością słuchaliśmy przygotowanej prezentacji, oglądaliśmy przyniesione z Egiptu pamiątki. Pan Grzegorz chętnie odpowiedział na nasze wszystkie pytania dotyczące jego wrażeń z pobytu w Egipcie. Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą lekcję historii.

zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
zdjęcie 4
zdjęcie 5
zdjęcie 6
zdjęcie 7
zdjęcie 8

otwarcie windy w naszym warsztacie - 15.09.2021

15 IX 2021 roku w naszym Warsztacie odbyło się uroczyste otwarcie windy, na którą tak długo czekaliśmy. Po przecięciu wstęgi przez burmistrza miasta Złotów, radnych miasta oraz przedstawicieli WTZ, na górę budynku wjechał pierwszy uczestnik. Winda w ogromnym stopniu przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa uczestników, gdyż to rozwiązanie jest o wiele pewniejsze niż używany dotąd schodołaz. Dzięki windzie zwiększy się efektywność zajęć jakie odbywają się w placówce,
a uczestnicy będą mogli sprawniej poruszać się między kondygnacjami placówki.

zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
zdjęcie 4
zdjęcie 5
zdjęcie 6
zdjęcie 7
zdjęcie 8
zdjęcie 9
zdjęcie 10

20 lat minęło jak jeden dzień - 22.02.2020

Warsztat terapii, w którym na co dzień pracujemy i szlifujemy swoje talenty obchodził właśnie 20-lecie istnienia. Z tej okazji zorganizowaliśmy uroczysty bal w sali bankietowej "Rakija". Nie zabrakło na nim oczywiście znakomitych gości i przyjaciół warsztatu. Każdy z uczestników i pracowników otrzymał pamiątkowych medal upamiętniający to niezapomniane wydarzenie. Wszyscy wznieśliśmy również uroczysty toast szampanem, życząc sobie kolejnych lat pracy w tak znakomitym gronie. Do zabawy na parkiecie zachęcał wszystkich zespół AM, znany z występów na ogólnopolskich festiwalach muzyki tanecznej. Bal, oprócz znakomitej zabawy, stanowił też podsumowanie działalności placówki
w ciągu 20-stu wspólnie spędzonych lat, jej licznych osiągnięć w różnych dziedzinach, rozwoju integralnego, pozbycia się barier społecznych, uczestnictwa w interesujących wydarzeniach, spotkaniach ze znanymi osobistościami, wyjazdach, wycieczkach krajoznawczych, żywiąc ciche nadzieje i plany na kolejne 20, a może nawet 30 lat. Vlog zespołu AM z naszego balu można obejrzeć pod tym linkiem. KLIKNIJ.

zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
zdjęcie 4
zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
zdjęcie 4
zdjęcie 1
zdjęcie 2

10 lat wtz w lipce - 18.01.2020

W dniu 18.01.2020 w Wielkim Buczku odbyła się uroczystość 10 lecia WTZ Lipka. Na tę uroczystość zaproszono również delegację z naszego WTZ. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez panią kierownik oraz mazurka tańczonego przez uczestników z Lipki. Następnie odbyła się prezentacja filmu przedstawiającego 10 lat działalności warsztatu oraz teatr cieni. Później, po poświęcenie nowego busa WTZ Lipki zjedliśmy pysznym obiadem, tort i ciasto. Odbyła się również dyskoteka na której wszyscy świetnie się bawiliśmy. Po niej, około 21:00 odjechaliśmy do Złotowa.

zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
zdjęcie 4
zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
zdjęcie 4
zdjęcie 1
zdjęcie 2

© WTZ ZŁOTÓW   CREATED by   p a b l o o   1 0 3 3